KONAKLAMA&KAYIT

Kongremizde bildiri sunacak katılımcılar için iki konaklama opsiyonu sunmaktadır. Bunlardan ilki, Ege Üniversitesi Öğrenci Köyü’dür.
Öğrenci Köyü’nde kişi başı gecelik konaklama ücreti 25 TL’dir.
Odaların tamamı üç kişilik olmakla birlikte, öğrenci köyüne başvurmanız durumunda uygun biçimlerde diğer katılımcılarımızla aynı odada konaklamayı kabul etmiş sayılırsınız.
Konuk evi konaklamalarınız 26-28 Nisan tarihlerini kapsamalıdır.
Daha uzun konaklamalar, öğrenci köyünün yoğunluğu nedeniyle mümkün olmamaktadır. Ayrıca, öğrenci evinde kurumumuza ayrılan yer sayısının sınırlı olması nedeni ile rezervasyonlarınız katılımcı formlarının gönderilme sırası dikkate alınarak yapılabilmektedir.

Öğrenci köyünde konaklayacak katılımcılarımızın ödemelerini kongre öncesinde yapmaları gerekmektedir. Aynı odada kalmak istediğiniz diğer katılımcılar olması durumunda (bildiri sahibi olma şartı vardır), bu özel tercihinizi hem katılım formlarınızda hem de mail yoluyla bize en kısa sürede bildirmeniz gerekmektedir. Konaklama için rezervasyonlar, organizasyon komitesi tarafından sizin belirteceğiniz tercihler doğrultusunda yapılacaktır.

Başvurunuz değerlendirildikten sonra size gönderilecek onay mailinde ödeme detayları ile ilgili bilgiler verilecektir. Bu aşamada, Öğrenci Köyü ile ilgili tüm rezervasyon işlemleriniz ile Organizasyon Komitesi ilgilenmektedir. Öğrenci Köyü’nü bireysel olarak aramamanız hususunu rica ederiz.

İkinci seçeneğimiz ise, Ege Üniversitesi Konuk Evi’dir. Konuk Evi’nde ise konaklamaya kahvaltı da dahildir. Oda tipi ve ücretler aşağıdaki gibidir.

Oda TipiKonaklatılabilir Kişi SayısıFiyat (Oda)
Tek Kişilik Oda180.00 TL
Çift Kişilik Tek Kişi Konaklama1110.00 TL
Çift Kişilik Oda2140.00 TL
3170.00 TL
Dört Kişilik Oda2125.00 TL
3175.00 TL
4220.00 TL

Bu aşamada, Konuk evi ile ilgili tüm rezervasyon işlemleriniz ile Organizasyon Komitesi ilgilenmektedir. Konuk Evi’ni bireysel olarak aramamanız hususunu rica ederiz.

Katılımcı Formu

Dinleyici Formu